Духовна обслуга

о. ЦИМБАЛІСТИЙ АНТІН
від 15 жовтня 1965 до 15 листопада 1974 р.

Дня 1-го липня 1965 року відійшов у вічність св. п. о. д-р Михайло Залєський. На парохію прийшов, як третій з черги, парох і другий з черги декан Монреальського деканату о. Антоній Цимбалістий, що перед тим був парохом у Садборах в Онтаріо. Дев’ять повних років праці у нашій парохії. Високо заавансований і практикою досвідчений душпастир і Протопресвітер, з військовою точністю здисциплінований у сповнюванні своїх обов’язків.
Простір часу душпастирської праці дев’яти років у нашій парохії о. Цимбалістого Антонія, записав кращі сторінки хроніки парохіяльного життя. Перш за все проведено значні уліпшення і ремонти в будинку. Заложено новий дах на церкві, естетично й практично уладжено парохіяльну залю. Збагачено сам храм вибагливими і мистецької вартості великими вітражами. Перший раз у житті парохії була нагода вітати свого найвищого духовного провідника помісної церкви їх Блаженство Патріарха Йосифа в дні 19. 7. 1968 р.

Отець парох пожвавив працю в парохіяльних організаціях, зокрема УКЮ, ЛУКЖК, церковного хору і т.п., та дбайливою опікою літніх таборів своєї округи. Вищий слід своєї праці залишив майже в усіх місцевих громадсько-суспільних орґанізаціях міста Монреалю, а зокрема в стараннях придбання Старечого Дому для потребуючих великого міста. Завдяки його старанням, величаво відзначено в Монреалі: Ювілей 25-ліття Торонтонської Єпархії і її владики Преосвященого кир Ізидора, що відбулося вже майже безпосередньо перед відходом о. Цимбалістого до Гамильтону. До успіхів і надбань нашої парохії він вложив багато своєї праці, сили й здоров’я, молитов і порад за що складаємо йому щиру нашу подяку. Хай Господь Бог винагородить цього ревного і працьовитого священика своєю небесною винагородою по котру він відійшов по довгих рока свого священичого служіння у Торонтонській Єпрархії.

Додати коментар...

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s